Nowa marka - Mira Ceti by Oxana Pastushka

Czwartek 08 grudnia, 2016
Nowa marka - Mira Ceti by Oxana Pastushka

Najnowszy projekt AMBASADY MAREK potwierdza, że czujemy się dobrze nie tylko jako organizatorzy loterii czy konkursów. Dzięki pracy naszego zespołu i Partnerów powstała nowa, świeża marka modowa Mira Ceti by Oxana Pastushka. Team programistów, grafików i specjalistów od marketingu pracował nad tym, aby ta młoda marka otrzymała skuteczne narzędzie promocyjno-sprzedażowe i szybko podbiła serca fanek talentu uznanej projektantki Oxany Pastushka. Efekty naszej twórczości można sprawdzić na stronie Mira Ceti by Oxana Pastushka.

Oxana Pastushka to utalentowana projektantka mody, która od 2010 roku prowadzi Atelier Oxana Pastushka. Tworzy kreacje Haute Couture, niepowtarzalne, kobiece, luksusowe… Jej kreacje można było podziwiać między innymi na Adzie Sztajerowskiej – Miss Polski, która brała udział w wyborach Miss World 2014, prezentując suknię finałową oraz strój narodowy prosto spod igły Oxany, czy Natalii Siwiec, która w jej kreacjach reklamowała produkty firmy Indigo.

MIRA CETI to marka dostępna dla większego grona kobiet, które będą mogły poczuć się wyjątkowo, niebanalnie oraz wyróżnić się w tłumie, a jednocześnie nadal czuć swobodę i komfort. Zapraszamy na stronę internetową butiku Mira Ceti! Strona marki wraz ze sklepem została zaprojektowana tak, aby korzystanie z niej było możliwie jak najprostsze, a na pierwszym planie były niepowtarzalne produkty. W planach autorki kolekcji jest kreacja następnych stylizacji oraz intensywna promocja strony w kanale social media. Integratorem płatności na sklepie jest firma Dotpay, a na dostawcę usług kurierskich wybrano firmę DPD.

Jeżeli i Ty potrzebujesz wsparcia w budowaniu swojej marki, skontaktuj się z nami lub wyślij brief! Doświadczeni konsultanci przygotują ofertę idealnie dobraną do Twoich potrzeb. Agencja marketingu zintegrowanego AMBASADA MAREK świetnie czuje się w pracy zarówno z młodymi markami, jak i z firmami, które istnieją na rynku wiele lat i mają ugruntowaną pozycję. Zapraszamy do kontaktu!

« wróć do listy